A A A K
SmodBIP

/ GodzinaXI Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych pt. „Porozmawiajmy o uzależnieniach”- wznowienie konkursu


Data publikacji:

14.09.2020

XI Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych pt. „Porozmawiajmy o uzależnieniach”- wznowienie konkursu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu informuje o wznowieniu XI Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych pt. „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, który będzie przebiegał w okresie wrzesień- listopad 2020 r. w zmienionej formie.
Szkoły, które zgłoszą się do udziału w w/w imprezie, będą proszone o przesłanie nagranych spektakli do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Mielcu. Szczegóły nowej formy konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie. Zgłoszenie należy przesłać mailowo lub listownie do 15 października, zaś nagrany spektakl do 6 listopada.
Dane kontaktowe:
Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Mielcu
ul. M. Skłodowskiej 8
39-300 Mielec
e-mail: psse.mielec@pis.gov.pl.
Zachęcam do wzięcia udziału w tym konkursie, gdyż taka forma profilaktyki uzależnień wzbudza wiele potrzebnych emocji i skłania do refleksji nie tylko młodzież, ale każdego odbiorcę zorganizowanego przedstawienia. Rangę wydarzenia podnosi fakt, iż została objęta patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.
Gorąco zachęcam młodzież i nauczycieli do podjęcia się wyzwania jakim jest przygotowanie i nagranie spektaklu profilaktycznego.

Państwowy Powiatowy Inspektor
Sanitarny w Mielcu
Grzegorz Burek

Załącznik nr 1
 Załącznik nr 2
 Załącznik nr 3
Regulamin


Autor: PSSE MIELEC
Publikacja dnia: 14.09.2020

Ilość odsłon: 64
Rejestr zmian
Wersja do druku
« inne aktualności